
LAKS opent website examenklacht.nl

Omdat sinds 4 april de flexibele en digitale examens voor leerlingen in de basisberoeps- en kaderberoepsgerichte leerwegen van het vmbo kunnen worden opgenomen, is ook de website van het Landelijk Aktie Komite Scholieren (LAKS) weer live.
De digitale examens kunnen tot en met 22 juli worden afgenomen. Tijdens de hele periode van 4 april tot en met 22 juli kunnen leerlingen hun examenklachten achterlaten op www.examenklacht.nl.
Leerlingen van de overige twee vmbo-richtingen, gemengde en theoretische leerweg, en van havo en vwo, krijgen te maken met het centraal schriftelijk examen, dat in drie periodes wordt afgenomen:
- Tijdvak 1 12 t/m 30 mei: Eerste afnames.
- Tijdvak 2 13 juni t/m 24 juni: Eerste afnames en herkansingen.
- Tijdvak 3 5 t/m 8 juli: Herkansingen.
Op de site www.examenklacht.nl staat onder meer waarom er verschillende uitslagdata zijn, hoe het zit met de normeringsterm en wat er met een klacht gebeurt.
Bron: Nationale Onderwijsgids
Wil je op de hoogte blijven? Schrijf je nu in voor
de nieuwsbrief of registreer direct